Vytlačiť

Repas PPS12

Postup prác na PPS 12 r.v. 1970


V priebehu leta 2011 sme sa rozhodli prihlásiť na sezónu 2012 do Sitnianskej hasičskej ligy, ktorá sa ale behala na neupravených PPS12, resp. klasických zásahových "12kach". Nakoľko sme ale žiadnu takú mašinu v zbrojnici nemali, snažili sme sa zohnať nejakú v dobrom stave po blízkom okolí, v obciach kde hasičský šport zrovna neprekvital. Jednu takú sme zohnali hneď u susedov zo Župkova. Nakoľko ich DHZ bolo zrušené a nepredpokladalo sa že by v blízkej dobe malo vzniknúť, po dohode starostov Župkova a Horných Hámrov sme si ju priviezli do našej zbrojnice.

Vytlačiť

Povýšenie členov DHZ Horné Hámre

Pri príležitosti osláv 80. výročia založenia DHZ Horné Hámre bolo vykonané mimoriadne povýšenie aktívnych členov DHZ a členov, ktorí sa v posledných rokoch zaslúžili o rozvoj nášho hasičského zboru.

Vytlačiť

Vitajte...

Vitajte na novej, oficiálnej stránke Dobrovoľného hasičského zboru Horné Hámre. Na tejto stránke nájdete rôzne informácie zo života DHZ Horné Hámre, výsledky súťaží na ktorých sa zúčastníme, výsledky Sitnianskej ligy PPS12 a mnoho iného. Taktiež na stránke nájdete kontakty na nás ako aj galériu obrázkov z našich akcií a mnoho iného. Dúfam že sa Vám bude stránka páčiť. 

Sponzori